Сковорідка Bollire Venezia BR-1007 28 см
Bollire Venezia BR-1007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Venezia BR-1007 28 см
Усі ціни 13 →Bollire Br 1007 | 770 грн. |
Bollire Br 1007 | 770 грн. |
Bollire BR-1007 | 993 грн. |
Сковорода Bollire Venezia 28 см (BR-1007) | 740 грн. |
Сковорода BOLLIRE VENEZIA BR-1007 28 см | 738 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Bollire Venezia BR-1007
Ціни на Bollire Venezia BR-1007 |
---|---|---|---|---|
Bollire Venezia BR-1005 20 см | від 474 грн. | 12 пропозицій | ||
Bollire Venezia BR-1006 24 см | від 600 грн. | 14 пропозицій | ||
Bollire Venezia BR-1007 28 см | від 738 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →