Штампований диск KrKZ 2103 5x13/4x98 ET29 DIA60,5
від 920 до 1 300 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):60.5 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації KrKZ 2103 2
Характеристики
KrKZ 2103 5x13/4x98 ET29 DIA60,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KrKZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KrKZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KrKZ 2103 5x13/4x98 ET29 DIA60,5
Сортувати
Стальные диски Кременчуг ВАЗ 2103 R13 W5 PCD4x98 ET29 DIA60.5 (white) 1000 | 1 034 грн. |
Диски Кременчуг ВАЗ 2103 5x13 4x98 ET29 DIA60,5 | 985 грн. |
Кременчуг ВАЗ 2103 (R13 W5.0 PCD4x98 ET29 DIA60.5) белый | 944 грн. |
КрКЗ ВАЗ 2103 R13 W5 PCD4x98 ET29 DIA60.5 | 1 053 грн. |
КРКЗ КрКЗ ВАЗ 2103 R13 W5 PCD4x98 ET29 DIA60.5 | 1 097 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі