Штампований диск KrKZ Carens 6x15/5x114,3 ET41 DIA67
від 1 225 до 1 633 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації KrKZ Carens 1
Характеристики
KrKZ Carens 6x15/5x114,3 ET41 DIA67 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KrKZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KrKZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KrKZ Carens 6x15/5x114,3 ET41 DIA67
Сортувати
Кременчуг 237 KIA Carens 6x15 5x114.3 ET41 DIA67 Black | 1 420 грн. |
Кременчуг 237 KIA Carens 6x15 5x114.3 ET41 DIA67.1 | 1 510 грн. |
Кременчуг 237 KIA Carens 6x15 5x114.3 ET41 DIA67 Black | 1 633 грн. |
Кременчуг Кременчуг 237 KIA Carens 6x15 5x114.3 ET41 DIA67 Black | 1 440 грн. |
Кременчуг 237 KIA Carens (R15 W6 PCD5x114,3 ET41 DIA67) 1888546 | 1 453 грн. |
Кременчуг 237 KIA Carens 6x15 5x114.3 ET41 DIA67.1 Black | 1 225 грн. |
Кременчуг 237 KIA Carens 6x15 5x114.3 ET41 DIA67.1 | 1 613 грн. |
Кременчуг Кременчуг 237 KIA Carens 6x15 5x114.3 ET41 DIA67.1 | 1 418 грн. |
Кременчуг 237 KIA Carens 6x15 5x114.3 ET41 DIA67.1 Black | 1 450 грн. |
Закрити
Схожі