Штампований диск KrKZ K207 6x15/5x139,7 ET40 DIA98
від 1 165 до 1 326 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):98 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації KrKZ K207 2
Характеристики
KrKZ K207 6x15/5x139,7 ET40 DIA98 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KrKZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KrKZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KrKZ K207 6x15/5x139,7 ET40 DIA98
Стальные диски Кременчуг К207 (Нива-Chevrolet) R15 W6 PCD5x139.7 ET40 DIA9 | 1 275 грн. |
Диски Кременчуг К207 (Нива-Chevrolet) 6x15 5x139,7 ET40 DIA98 (grey) | 1 165 грн. |
Сталеві диски Кременчук К207 (Нива-Chevrolet) R15 W6 PCD5x139.7 ET40 DIA98 | 1 326 грн. |
Закрити
Схожі