Велосипед KTM Chicago 292 2023 frame L (22813138)
KTM Chicago 292 2023 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KTM Chicago 292 2023 frame L
Усі ціни 14 →KTM Chicago 292 2023 (L/48 темно-зеленый) 22813138 | 26 000 грн. |
KTM Chicago 292 2023 (L/48 темно-зеленый) 22813138 | 26 000 грн. |
Велосипед 29" KTM Chicago 292 (2023) dark green L (178-189 см) 22813138 | 26 000 грн. |
KTM Велосипед KTM CHICAGO 292 29", размер L рама 48см (2022) Зелено-черный | 26 000 грн. |
Велосипед KTM Chicago 292 29" рама-L/48 Dark Green (22813138) 22813138 | 23 539 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації KTM Chicago 292 2023 frame L
Ціни на KTM Chicago 292 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
KTM Chicago 292 2023 frame L | від 23 539 грн. | 15 пропозицій | ||
KTM Chicago 292 2023 frame M | від 23 517 грн. | 14 пропозицій | ||
KTM Chicago 292 2023 frame S | від 26 000 грн. | 3 пропозиції | ||
KTM Chicago 292 2023 frame XL | від 26 000 грн. | 3 пропозиції |