Велосипед KTM Chicago 292 2023 frame S (22813130)
KTM Chicago 292 2023 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KTM Chicago 292 2023 frame S
KTM Chicago 292 2023 (S/38 темно-зеленый) 22813130 | 26 000 грн. |
KTM Chicago 292 29 2023 (S/38 темно зелений) 22813130 | 26 000 грн. |
Модификації KTM Chicago 292 2023 frame S
Ціни на KTM Chicago 292 2023 frame S |
---|---|---|---|---|
KTM Chicago 292 2023 frame L | від 23 614 грн. | 10 пропозицій | ||
KTM Chicago 292 2023 frame M | від 23 614 грн. | 10 пропозицій | ||
KTM Chicago 292 2023 frame S | від 26 000 грн. | 3 пропозиції | ||
KTM Chicago 292 2023 frame XL | від 26 000 грн. | 3 пропозиції |