Велосипед KTM Chicago 272 2023 frame L (22814118)
KTM Chicago 272 2023 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KTM Chicago 272 2023 frame L
Усі ціни 15 →KTM Chicago 272 27,5 2022 (L, чорний матовий) 22814118 | 26 000 грн. |
KTM Chicago 272 27,5 2022 (L, чорний матовий) 22814118 | 26 000 грн. |
Велосипед 27.5" KTM Chicago 272 (2022) black matt/orange L (179-189 см) 22 | 26 000 грн. |
KTM Велосипед KTM CHICAGO 272 27.5", размер L рама 48см (2022) Черно-оранж | 26 000 грн. |
Велосипед KTM Chicago 272 27.5" рама-L/48 Black (22814118) | 23 614 грн. |
ще 10 пропозицій