Велосипед TRINX X1 Pro 29 2022
Фото 12 |
TRINX X1 Pro 29 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRINX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRINX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRINX X1 Pro 29 2022
Усі ціни 6 →Велосипед 29" Trinx X1 Pro черный 17" (160-170 см) 10700123 | 22 200 грн. |
Trinx Велосипед Trinx X1 Pro 29" размер М рама 17 2021 Matt-black-red-whit | 22 200 грн. |
Велосипед 29 Trinx X1 Pro 2022 17 черный/синий/белый 10700123 | 22 200 грн. |
Велосипед 29" Trinx X1 Pro черный мат 17" (160-170 см) 10700124 | 22 200 грн. |
Trinx Велосипед Trinx X1 Pro 29" размер М рама 17 2021 Black-blue-white 10 | 22 200 грн. |
Велосипед 29 Trinx X1 Pro 2022 17 черный/красный/белый 10700124 | 22 200 грн. |