Велосипед KTM Chicago 271 2023 frame M
KTM Chicago 271 2023 frame M рама Mрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KTM Chicago 271 2023 frame M
Усі ціни 24 →KTM Chicago 271 27,5 2023 (M/43 помаранчевий) 22811143 | 32 000 грн. |
KTM Chicago 271 27,5 2023 (M/43 помаранчевий) 22811143 | 32 000 грн. |
Велосипед 27.5" KTM Chicago 271 (2023) orange M (171-182 см) 22811143 | 32 000 грн. |
KTM Велосипед KTM CHICAGO 271 27.5", размер M рама 43см (2023) Серый 22811 | 32 000 грн. |
Велосипед KTM Chicago 271 27.5" рама-M/43 Orange (22811143) | 32 000 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації KTM Chicago 271 2023 frame M
Ціни на KTM Chicago 271 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
KTM Chicago 271 2023 frame M | від 28 670 грн. | 26 пропозицій | ||
KTM Chicago 271 2023 frame S | від 28 765 грн. | 26 пропозицій |