Велосипед KTM Ultra Sport 2023 frame M (22800103)
KTM Ultra Sport 2023 frame M рама Mрама XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KTM Ultra Sport 2023 frame M
Усі ціни 13 →KTM Ultra Sport 29 2023 (M/43 сірий) 22800103 | 56 000 грн. |
KTM Ultra Sport 29 2023 (M/43 сірий) 22800103 | 56 000 грн. |
Велосипед 29" KTM Ultra Sport (2023) vapor grey M (165-172 см) 22800103 | 56 000 грн. |
KTM Велосипед KTM ULTRA SPORT 29", размер M рама 43см (2022) Серый 2280010 | 56 000 грн. |
Велосипед KTM Ultra Sport 29" рама-M/43 Grey (22800103) | 50 249 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації KTM Ultra Sport 2023 frame M
Ціни на KTM Ultra Sport 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
KTM Ultra Sport 2023 frame M | від 50 205 грн. | 14 пропозицій | ||
KTM Ultra Sport 2023 frame XL | від 50 205 грн. | 14 пропозицій |