Вантажна шина Kumho KXS10 315/70 R22.5 156L
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Kumho KXS10 315/70 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho KXS10 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 6 →Kumho KXS10 (рулевая) (315/70R22.5 156L) | 16 963 грн. |
Kumho KXS10 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR | 16 600 грн. |
Грузовые шины Kumho KXS10 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR 1002456736 | 17 285 грн. |
Kumho KXS10 (кермова) 315/70 R22.5 156/150L 20PR | 16 390 грн. |
Вантажні шини Kumho KXS10 (кермова) 315/70 R22.5 156/150L 20PR | 18 322 грн. |
Шина Kumho KXS10 (рульова) 315/70 R22.5 156/150L PR20 | 18 747 грн. |
Модификації Kumho KXS10 315/70 R22.5 156L
Ціни на Kumho KXS10 315/70 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Kumho KXS10 315/70 R22.5 154L | від 21 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Kumho KXS10 315/70 R22.5 156L | від 16 390 грн. | 6 пропозицій |