Вантажна шина Kumho KMD51 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Kumho KMD51 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho KMD51 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 7 →Kumho KMD51 (ведущая) (315/80R22.5 156K) | 19 094 грн. |
Kumho KMD51 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 18 780 грн. |
Грузовые шины Kumho KMD51 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150K 20PR 1002461677 | 19 459 грн. |
Kumho KMD51 (ведуча) 315/80 R22.5 156/150K PR20 | 18 400 грн. |
Kumho KMD51 ведуча ведуча (315/80R22,5 156/150K) 406073 | 18 907 грн. |
Вантажні шини Kumho KMD51 (провідна) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 20 627 грн. |
Шина Kumho KMD51 (провідна) 315/80 R22.5 156/150K PR20 | 21 105 грн. |