Соковитискач Kuvings CS520 Pro
Відео 3Фото 11 |
Kuvings CS520 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kuvings 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kuvings.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kuvings CS520 Pro
Професійний шнековий соковитискач Kuvings CS520 PRO (Horeca) Стандартна ко | 29 999 грн. |
Професійний шнековий соковитискач Kuvings CS520 PRO (Horeca) + смузі та со | 32 999 грн. |
Професійний шнековий соковитискач Kuvings CS520 PRO (Horeca) + томат CS520 | 32 899 грн. |
Професійний шнековий соковитискач Kuvings CS520 PRO (Horeca) + смузі + сор | 35 899 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →