Електрогенератор Vitals Master KLS 2.8b (88866)
Відео 3Фото 5 |
Vitals Master KLS 2.8b |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master KLS 2.8b
Усі ціни 10 →Генератор бензиновый Vitals Master KLS 2.8b | 14 133 грн. |
Бензиновый генератор Vitals KLS 2.8b (88866) 920618 | 14 133 грн. |
Генератор бензиновий Vitals Master KLS 2.8b 101337-38 | 14 133 грн. |
Генератор Vitals Master KLS 2.8b (2019) (88866) | 14 133 грн. |
Генератор бензиновый VITALS MASTER KLS 2.8b | 11 174 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →