SSD LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR1000800 1 ТБ
Фото 4 |
LaCie STHR1000800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR1000800 1 ТБ
LaCie Rugged SSD 1TB USB-C (STHR1000800) | 9 840 грн. |
LaCie Rugged SSD 1TB USB-C (STHR1000800) | 9 600 грн. |
LaCie Rugged SSD 1TB USB-C (STHR1000800) | 9 840 грн. |
LaCie Rugged SSD 1TB USB-C (STHR1000800) | 10 080 грн. |
Модификації LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR1000800
Ціни на LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR1000800 |
---|---|---|---|---|
LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR500800 500 ГБ | від 6 847 грн. | 6 пропозицій | ||
LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR1000800 1 ТБ | від 9 600 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR2000800 2 ТБ | від 14 080 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR4000800 4 ТБ | від 30 760 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →