SSD LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR500800 500 ГБ
Фото 4 |
LaCie STHR500800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR500800 500 ГБ
Усі ціни 6 →SSD накопитель Lacie Rugged 500 GB (STHR500800) STHR500800 | 7 184 грн. |
LaCie Rugged 500GB (STHR500800) | 6 847 грн. |
LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR500800 | 16 441 грн. |
LaCie Rugged 500GB (STHR500800) | 7 014 грн. |
SSD накопичувач Lacie Rugged 500 GB (STHR500800) | 9 851 грн. |
SSD накопичувач Lacie Rugged 500 GB (STHR500800) | 7 178 грн. |
Модификації LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR500800
Ціни на LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR500800 |
---|---|---|---|---|
LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR500800 500 ГБ | від 6 847 грн. | 6 пропозицій | ||
LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR1000800 1 ТБ | від 9 600 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR2000800 2 ТБ | від 14 080 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie Rugged USB 3.2 Gen 2 Type-C STHR4000800 4 ТБ | від 30 760 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →