Рюкзак Lafuma Active Packable 15 л
Відео 1Фото 29 |
Lafuma Active Packable |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lafuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lafuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lafuma Active Packable 15 л
Усі ціни 10 →Рюкзак Lafuma ACTIVE PACKABLE BALTIC S22 LFS6407 1510 | 1 680 грн. |
Міський рюкзак Lafuma Active Packable 15 Pomegranate (LFS6407 6089) LFS640 | 1 680 грн. |
Рюкзак Lafuma ACTIVE PACKABLE EVERGLADE S22 LFS6407 9416 | 1 680 грн. |
Рюкзак Lafuma ACTIVE PACKABLE POMEGRANATE LFS6407 6089 | 1 680 грн. |
Рюкзак Lafuma ACTIVE PACKABLE DARK BRONZE S22 LFS6407 3241 | 1 680 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →