Рюкзак Deuter Winx 20 л (42604)
Відео 1Фото 2 |
Deuter Winx |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Winx 20 л
Усі ціни 24 →Рюкзак Deuter Winx 20л 42604 4904 | 2 360 грн. |
Рюкзак Deuter Winx 20л (42604 4904) 42604 4904 | 2 360 грн. |
Рюкзак Deuter Winx 20 колір 4206 granite-spring 42604 4206 | 2 360 грн. |
Рюкзак Deuter Winx 20 granite-spring | 2 250 грн. |
Міський рюкзак Deuter Winx 20 Granite - papaya (426044904) 426044904 | 2 360 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter Winx:
- Спеціальне кріплення для роликів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →