Фляга-термос Laken Futura Thermo 0.5 0.5 л
Фото 10 |
Laken Futura Thermo 0.5 0.5 л0.75 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laken Futura Thermo 0.5 0.5 л
Усі ціни 23 →Термобутылка Laken Futura 0,5л Green TE5V | 1 163 грн. |
Термопляшка LAKEN Futura Thermo 0,5L Turquoise (TE5VT) TE5VT | 1 163 грн. |
Термофляга Laken Futura Thermo 0,5 L Khaki (1004-TE5K) | 1 163 грн. |
Термобутылка Laken Futura Thermo 0,5 л Orange TE5O | 1 163 грн. |
Термофляга Laken Futura 500 мл cyan TE5AC | 1 163 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Laken Futura Thermo 0.5
Ціни на Laken Futura Thermo 0.5 |
---|---|---|---|---|
Laken Futura Thermo 0.5 0.5 л | від 1 163 грн. | 28 пропозицій | ||
Laken Futura Thermo 0.75 0.75 л | від 1 247 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →