Вантажна шина Lanvigator T605 385/65 R22.5 160L
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Lanvigator T605 385/65 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lanvigator T605 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 7 →Lanvigator T605 (универсальная) (385/65R22.5 160L) | 11 353 грн. |
Lanvigator T605 (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160L 20PR | 11 130 грн. |
Грузовые шины Lanvigator T605 (универсальная) 385/65 R22.5 160L 1001985873 | 11 379 грн. |
Lanvigator T605 (385/65R22.5 160L) | 11 374 грн. |
Lanvigator T605 385/65 R22.5 160L | 11 210 грн. |
Вантажні шини Lanvigator T605 (універсальна) 385/65 R22.5 160L | 12 061 грн. |
Шина Lanvigator T605 (універсальна) 385/65 R22.5 160L | 12 340 грн. |