Вантажна шина Lanvigator T707 385/65 R22.5 164K
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Lanvigator T707 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lanvigator T707 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 12 →Lanvigator T707 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 13 934 грн. |
Lanvigator T707 (прицепная) 385/65 R22.5 164K PR24 | 12 924 грн. |
Lanvigator T707 (рулевая) (385/65R22.5 164K) | 13 158 грн. |
Lanvigator T707 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR | 12 260 грн. |
Lanvigator T707 (385/65R22.5 164K) | 13 161 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди