Літня шина Lassa Driveways Sport Plus 245/40 R18 97Y
Виберіть розмір шин
Lassa Driveways Sport Plus 245/40 R18 97Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Driveways Sport Plus 245/40 R18 97Y
Усі ціни 8 →Lassa Driveways Sport+ 245/40 R18 97Y XL | 4 041 грн. |
Lassa Driveways SportPLUS 245/40 R18 97Y XL | 3 910 грн. |
LASSA Driveways Sport Plus 245/40 R18 97Y | 3 927 грн. |
Lassa Driveways Sport Plus 245/40 R18 97Y XL 121701 | 4 191 грн. |
Шини Lassa Driveways Sport Plus 245/40 ZR18 97Y XL | 7 246 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →