Літня шина Continental PremiumContact 7 245/40 R18 97Y
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 245/40 R18 97Y 245/40 R18 93 Y 245/40 R18 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 245/40 R18 97Y
Усі ціни 32 →Шина Continental PremiumContact 7 245/40 R18 97Y XL FR | 5 480 грн. |
Continental PremiumContact 7 245/40 R18 97Y XL FR | 5 449 грн. |
Continental PREMIUMCONTACT 7 245/40 R18 97Y XL FR (9048114327) | 7 920 грн. |
Continental PremiumContact 7 245/40 R18 97Y XL FR | 6 471 грн. |
Continental PremiumContact 7 (245/40R18 97Y) | 5 545 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental PremiumContact 7 245/40 R18 97Y
Ціни на Continental PremiumContact 7 245/40 R18 97Y |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 245/40 R18 93Y | від 5 251 грн. | 34 пропозиції | ||
Continental PremiumContact 7 245/40 R18 97Y | від 5 449 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →