Всесезонна шина Lassa Multiways 2 235/55 R17 103H
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Multiways 2 235/55 R17 103H 235/55 R17 103 H 235/55 R17 104 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Multiways 2 235/55 R17 103H
Усі ціни 22 →Lassa MULTIWAYS 2 235/55 R17 103H XL | 4 020 грн. |
Lassa Multiways 2 235/55 R17 103H XL | 4 590 грн. |
Всесезонные шины Lassa Multiways 2 235/55 R17 103H XL 1002204697 | 4 220 грн. |
Lassa Multiways 2 (235/55R17 103H) | 4 085 грн. |
LASSA Multiways 2 235/55R17 103H | 4 200 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Multiways 2 235/55 R17 103H
Ціни на Lassa Multiways 2 235/55 R17 103H |
---|---|---|---|---|
Lassa Multiways 2 235/55 R17 103H | від 3 942 грн. | 23 пропозиції | ||
Lassa Multiways 2 235/55 R17 104H | від 4 060 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →