Літня шина Lassa Transway 205/65 R16C 107R
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Transway 205/65 R16C 107R 205/65 R16 107 R 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Transway 205/65 R16C 107R
Усі ціни 11 →Lassa Transway 205/65 R16C 107/105R | 3 906 грн. |
Lassa Transway (205/65R16C 107R) | 3 799 грн. |
Lassa Transway 205/65 R16C 107/105R | 3 888 грн. |
Lassa Transway 205/65 R16C 107/105R 22590 | 4 013 грн. |
Шины Lassa Transway 205/65 R16C 107/105R | 4 000 грн. |
ще 6 пропозицій
На свої гроші чудовий товар. За два сезони пробіг 60 тис. Залишок 7мм. Під вантаж піде. Порожній жорсткувато. Ціна якість Не помічено. Дмитрий Петров: користуюся Lassa Transway 225/70 R15C 112R місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Lassa Transway 205/65 R16C 107R
Ціни на Lassa Transway 205/65 R16C 107R |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway 205/65 R16C 107R | від 3 750 грн. | 11 пропозицій | ||
Lassa Transway 205/65 R16C 107T | від 6 332 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →