Літня шина Lassa Transway 3 205/65 R16C 107T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Transway 3 205/65 R16C 107T 205/65 R16 105 T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Transway 3 205/65 R16C 107T
Усі ціни 29 →Шина Lassa Transway 3 205/65 R16C 107/105T | 3 601 грн. |
Lassa Transway 3 205/65 R16C 107/105T | 3 692 грн. |
Lassa Transway 3 205/65 R16C 107/105T | 4 082 грн. |
Lassa Transway 3 (205/65R16C 107T) | 3 657 грн. |
Летние шины Lassa Transway 3 205/65 R16C 107/105T 1002579156 | 3 655 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Lassa Transway 3 205/65 R16C 107T
Ціни на Lassa Transway 3 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway 3 205/65 R16C 105T | від 3 721 грн. | 1 пропозиція | ||
Lassa Transway 3 205/65 R16C 107T | від 3 563 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →