Літня шина Laufenn G Fit EQ LK41 175/65 R15 84T
Відео 4Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Laufenn G Fit EQ LK41 175/65 R15 84T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufenn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufenn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufenn G Fit EQ LK41 175/65 R15 84T
Усі ціни 30 →Шина Laufenn G Fit EQ LK41 175/65 R15 84T | 1 877 грн. |
Laufenn G Fit EQ LK41 175/65 R15 84T | 1 927 грн. |
Laufenn G Fit EQ (175/65R15 84T) | 1 903 грн. |
Laufenn G FIT EQ LK41 175/65 R15 84T | 2 137 грн. |
Летние шины Laufenn G-Fit EQ LK41 175/65 R15 84T 1001025342 | 1 980 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 6 |
Їжджу на таких вже півроку, на автомобілі Lanos. Не шумні, добре показали собі у дощову погоду, із гальмівним шляхом теж порядок. З недоліків, можливо, що дуже м'які, треба качати тиск не менше ніж 2.2. Не шумні, гарна керованість авто у дощову погоду. Надто м'які. Виктор Николаевич: користуюся Laufenn G Fit EQ LK41 185/60 R14 82H кілька місяців |
Купив новий комплект літо, Угорщина 2021. Перше враження – м'яка (стало тихо в салоні), дрібних ям та стиків не помічає взагалі завдяки своїм хар-кам. Реально тихіше їде, ніж на зимовій. Молодці корейців. З мінусів - ну, хіба що дрібні камінці підхоплює і чутно по підкрилки. В іншому - чудова якість за дуже помірні гроші. Рекомендую! м'яка комфортна підхоплює камінці |
Довго шукав хорошу гуму, за відгуками вирішив спробувати Laufenn G Fit EQ LK41 175/70/r13, поставив на ваз 21099 поки задоволений як слон, можливо поки нова, їжджу не повільно, на мокрій дорозі показала себе чудово, екстрене гальмування моментальне, машина не йде і при різкому старті вгризається в асфальт без пробуксовки, коротше задоволений після місяця їзди на цій гумі, подивимося далі. Це не реклама, просто хочу поділитись своїми враженнями. Тиха, м'яка! Машина стала дуже слухняною на дорозі. У дощ керованість така ж як і в суху погоду, калюжі ріже нормально, але кермо все одно потрібно притримувати. Поки подобатися! Не статків немає! Максим: користуюся Laufenn G Fit EQ LK41 175/70 R13 82T кілька місяців |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Laufenn G Fit EQ LK41 175/65 R15 84T
Ціни на Laufenn G Fit EQ LK41 175/65 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Laufenn G Fit EQ LK41 175/65 R15 84H | від 2 062 грн. | 11 пропозицій | ||
Laufenn G Fit EQ LK41 175/65 R15 84T | від 1 877 грн. | 30 пропозицій | ||
Laufenn G Fit EQ LK41 175/65 R15 88H | від 1 925 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →