Літня шина Nexen Eurovis HP02 175/65 R15 84T
Виберіть розмір шин
Nexen Eurovis HP02 175/65 R15 84T 175/65 R15 84 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Eurovis HP02 175/65 R15 84T
Усі ціни 25 →Шина Roadstone Eurovis HP02 175/65 R15 84T | 1 754 грн. |
Roadstone Eurovis HP02 175/65 R15 84T | 1 793 грн. |
Nexen EuroVis HP02 (175/65R15 84T) | 1 762 грн. |
Roadstone Eurovis HP02 175/65 R15 84T | 1 943 грн. |
Летние шины Roadstone Eurovis HP 02 175/65 R15 84T 1001497811 | 1 823 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Nexen Eurovis HP02 175/65 R15 84T
Ціни на Nexen Eurovis HP02 175/65 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Nexen Eurovis HP02 175/65 R15 84T | від 1 713 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →