Літня шина Orium High Performance 175/65 R15 84T
Відео 8Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Orium High Performance 175/65 R15 84T 175/65 R15 84 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium High Performance 175/65 R15 84T
Усі ціни 32 →Шина Orium High Performance 175/65 R15 84T | 1 620 грн. |
Orium High Performance 175/65 R15 84T | 1 591 грн. |
Orium High Performance 175/65 R15 84T | 1 903 грн. |
Orium High Performance (175/65R15 84T) | 1 918 грн. |
Orium High Performance 175/65 R15 84T | 2 160 грн. |
ще 20 пропозицій
шикарна гума м'яка стійка просто бомба. всім раджу. ямки ковтає...... коротше всі ++++ які хтось хоче що б були в неї є. Раджу всі немає Юрий Озяблый: користуюся Orium High Performance 205/65 R15 94V більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Orium High Performance 175/65 R15 84T
Ціни на Orium High Performance 175/65 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Orium High Performance 175/65 R15 84T | від 1 591 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →