Литий диск Lawu 378 6,5x15/5x112 ET40 DIA73,1
від 2 732 до 3 117 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Lawu 378 4
Характеристики
Lawu 378 6,5x15/5x112 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lawu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lawu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lawu 378 6,5x15/5x112 ET40 DIA73,1
Сортувати
Lawu YL-378 (R15 W6.5 PCD5x112 ET40 DIA73.1) silver | 2 767 грн. |
Диски Lawu YL-378 6,5x15 5x112 ET40 DIA73,1 (silver) | 2 882 грн. |
Диск Lawu YL-378 silver R15 W6,5 PCD5x112 ET40 DIA73,1 | 2 850 грн. |
Lawu YL-378 6.5x15 5x112 ET40 DIA73.1 S | 2 940 грн. |
Lawu Lawu YL-378 6.5x15 5x112 ET40 DIA73.1 S | 2 901 грн. |
Lawu YL-378 (R15 W6,5 PCD5x112 ET40 DIA73,1) 1885973 | 2 732 грн. |
Диск Lawu YL-378 6.5x15 5x112 ET40 DIA73.1 S | 3 117 грн. |
Закрити
Схожі