Збірної диск Lawu YL-296 8x18/5x100 ET40 DIA73,1
від 5 310 до 6 167 грн. Порівняти ціни 5 → |
Модифікації Lawu YL-296 1
Характеристики
Lawu YL-296 8x18/5x100 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lawu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lawu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lawu YL-296 8x18/5x100 ET40 DIA73,1
Сортувати
Диски Lawu YL-296 8x18 5x100/114,3 ET40 DIA73,1 (WP) | 5 451 грн. |
Lawu YL-296 8x18 5x100 ET40 DIA73.1 WP | 5 310 грн. |
Диск Lawu YL-296 White Polished R18 W8,0 PCD5x100 ET40 DIA73,1 | 5 394 грн. |
Lawu YL-296 (R18 W8 PCD5x100 ET40 DIA73,1) 1886940 | 5 411 грн. |
Диск Lawu YL-296 8x18 5x100 ET40 DIA73.1 WP | 6 167 грн. |
Закрити
Схожі