Зимова шина LEAO Ice I-15 205/70 R15 96T
Виберіть розмір шин
LEAO Ice I-15 205/70 R15 96T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEAO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEAO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEAO Ice I-15 205/70 R15 96T
Усі ціни 15 →Шина Leao Winter Defender Ice I-15 SUV 205/70 R15 96T | 2 711 грн. |
Leao Winter Defender Ice I-15 SUV 205/70 R15 96T | 2 809 грн. |
Leao Winter Defender Ice I-15 Suv (205/70R15 96T) | 2 806 грн. |
Зимние шины Leao Ice I-15 Winter Defender 205/70 R15 96T 1001498907 | 2 886 грн. |
Leao Winter Defender Ice I-15 SUV 205/70 R15 96T | 2 862 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →