Литий диск Zorat 392 6,5x15/4x100 ET40 DIA67,1
Фото 2 | від 3 340 до 4 280 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat 392 12
Характеристики
Zorat 392 6,5x15/4x100 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 392 6,5x15/4x100 ET40 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 392 R15 W6.5 PCD4x100 ET40 DIA67.1 (SP) 1000487586 | 3 647 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 392 R15 W6.5 PCD4x100 ET40 DIA67.1 SP | 3 767 грн. |
ZW 392 6,5x15/4x100 D67,1 ET40 SP | 3 665 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-392 (R15 W6.5 PCD4x100 ET40 DIA67.1) SP | 4 102 грн. |
Диски ZW 392 6,5x15 4x100 ET40 DIA67,1 (SP) | 3 482 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі