Вантажна шина Triangle TRT03 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRT03 235/75 R17.5 143J 235/75 R17.5 " 143 J 245/70 R17.5 " 143 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRT03 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 13 →Triangle TRT 03 (причіпна вісь) 235/75 R17.5 143/141J | 6 333 грн. |
Triangle TRT03 (прицепная) (235/75R17.5 143J) | 5 627 грн. |
Triangle TRT03 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 5 400 грн. |
Вантажна шина TRIANGLE TRT03 235/75R17.5 143/141J | 5 476 грн. |
Грузовые шины Triangle TRT03 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141J 18PR 100219 | 5 621 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Triangle TRT03 235/75 R17.5 143J
Ціни на Triangle TRT03 235/75 R17.5 143J |
---|---|---|---|---|
Triangle TRT03 235/75 R17.5 143J | від 5 200 грн. | 13 пропозицій | ||
Triangle TRT03 245/70 R17.5 143J | від 6 509 грн. | 8 пропозицій |