Вантажна шина LEAO KTS300 385/65 R22.5 160K
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
LEAO KTS300 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEAO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEAO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEAO KTS300 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 7 →Leao KTS300 (рулевая) (385/65R22.5 160K) | 14 921 грн. |
Leao KTS300 (385/65R22.5 160K) | 15 050 грн. |
Грузовые шины Leao KTS300 (рулевая) 385/65 R22.5 160K 20PR 1002496302 | 15 077 грн. |
Шини Leao KTS300 (рулевая) 385/65 R22,5 160K 20PR | 15 500 грн. |
Leao KTS300 (кермова) 385/65 R22.5 160K 20PR | 14 515 грн. |
Leao KTS300 рульова (385/65R22,5 160K) 440352 | 14 628 грн. |
Вантажні шини Leao KTS300 (кермова) 385/65 R22.5 160K 20PR | 15 982 грн. |
Модификації LEAO KTS300 385/65 R22.5 160K
Ціни на LEAO KTS300 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
LEAO KTS300 385/65 R22.5 160K | від 14 515 грн. | 7 пропозицій | ||
LEAO KTS300 385/65 R22.5 164K | від 15 077 грн. | 7 пропозицій |