Вантажна шина Maxell Super HA1 385/65 R22.5 164J
Виберіть розмір вантажної шини
Maxell Super HA1 385/65 R22.5 164J 385/65 R22.5 " 164 J 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxell Super HA1 385/65 R22.5 164J
Усі ціни 11 →Maxell Super HA1 (рульова вісь) 385/65 R22.5 164J | 16 451 грн. |
Maxell Super HA1 (рулевая) (385/65R22.5 164J) | 15 159 грн. |
Maxell Super HA1 (рулевая) 385/65 R22.5 164J 24PR | 13 233 грн. |
Грузовые шины Maxell Super HA1 (рулевая) 385/65 R22.5 164J 1002361990 | 13 327 грн. |
Maxell Super HA1 (385/65R22.5 164J) | 15 290 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Maxell Super HA1 385/65 R22.5 164J
Ціни на Maxell Super HA1 385/65 R22.5 164J |
---|---|---|---|---|
Maxell Super HA1 385/65 R22.5 164J | від 13 233 грн. | 11 пропозицій | ||
Maxell Super HA1 385/65 R22.5 164K | від 14 380 грн. | 2 пропозиції |