Вантажна шина Starmaxx GH110 385/65 R22.5 164K
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx GH110 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx GH110 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 7 →Starmaxx GH110 Ecoplanet (рулевая) 385/65 R22.5 164K PR24 | 15 087 грн. |
Starmaxx GH110 Ecoplanet (рулевая) 385/65 R22.5 164K 24PR | 14 900 грн. |
Грузовые шины Starmaxx GH110 (рулевая) 385/65 R22.5 164K 24PR 1002570667 | 15 306 грн. |
Starmaxx GH110 Ecoplanet (385/65R22.5 164K) | 15 194 грн. |
Starmaxx GH110 (кермова) 385/65 R22.5 164К PR24 | 14 700 грн. |
Starmaxx GH110 Ecoplanet рульова рульова (385/65R22,5 164K) 436838 | 14 872 грн. |
Вантажні шини Starmaxx GH110 (рульова) 385/65 R22.5 164K 24PR | 16 224 грн. |