Вантажна шина LEAO KTS300 385/65 R22.5 164K
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
LEAO KTS300 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEAO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEAO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEAO KTS300 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 6 →Leao KTS300 (рулевая) 385/65 R22.5 164K 24PR | 15 544 грн. |
Грузовые шины Leao KTS300 (рулевая) 385/65 R22.5 164K 24PR 1002208439 | 15 077 грн. |
Leao KTS300 (385/65R22.5 164K) | 15 622 грн. |
Шини Leao KTS300 (рулевая) 385/65 R22,5 164K 24PR | 15 500 грн. |
Вантажні шини Leao KTS300 (кермова) 385/65 R22.5 164K 24PR | 15 982 грн. |
Шина Leao KTS300 (рульова) 385/65 R22.5 164K | 17 347 грн. |
Модификації LEAO KTS300 385/65 R22.5 164K
Ціни на LEAO KTS300 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
LEAO KTS300 385/65 R22.5 160K | від 14 515 грн. | 6 пропозицій | ||
LEAO KTS300 385/65 R22.5 164K | від 15 077 грн. | 6 пропозицій |