Вантажна шина Petlas SH 110 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas SH 110 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas SH 110 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 12 →Petlas SH110 (рульова вісь) 385/65 R22.5 164K | 17 812 грн. |
Petlas SH110 (рулевая) 385/65 R22.5 164K | 13 955 грн. |
Petlas SH110 (рулевая) (385/65R22.5 164K) | 14 191 грн. |
Petlas SH110 (385/65R22.5 164K) | 14 114 грн. |
Petlas SH110 385/65 R22.5 164K | 13 978 грн. |
ще 7 пропозицій