Вантажна шина Starmaxx GH110 385/55 R22.5 160K
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx GH110 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx GH110 385/55 R22.5 160K
Starmaxx GH110 Ecoplanet (рулевая) 385/55 R22.5 160K 20PR | 15 400 грн. |
Грузовые шины Starmaxx GH110 (рулевая) 385/55 R22.5 160K 20PR 1002568280 | 15 841 грн. |
Starmaxx GH110 Ecoplanet (385/55R22.5 160K) | 15 836 грн. |
Starmaxx GH110 (кермова) 385/55 R22.5 160К PR20 | 15 200 грн. |
Вантажні шини Starmaxx GH110 (рульова) 385/55 R22.5 160K 20PR | 16 791 грн. |