Вантажна шина OTANI OH-108 385/65 R22.5 164K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
OTANI OH-108 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OTANI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OTANI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OTANI OH-108 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 7 →Otani OH-108 (прицепная) 385/65 R22.5 164K XL TL | 16 142 грн. |
Otani OH-108 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 22PR | 15 494 грн. |
OTANI Вантажна шина OTANI OH-108 (причепна) 385/65R22.5 164K | 15 603 грн. |
Шини Otani OH-108 (прицепная) 385/65 R22,5 164K XL | 16 830 грн. |
Грузовые шины Otani OH-108 (прицепная) 385/65 R22.5 164K XL 1002482923 | 16 376 грн. |
Вантажна шина OTANI OH-108 (причепна) 385/65R22.5 164K | 15 531 грн. |
Otani OH-108 причіпна причіпна (385/65R22,5 164K) 436063 | 15 912 грн. |
Модификації OTANI OH-108 385/65 R22.5 164K
Ціни на OTANI OH-108 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
OTANI OH-108 385/65 R22.5 160K | від 14 612 грн. | 8 пропозицій | ||
OTANI OH-108 385/65 R22.5 164K | від 15 494 грн. | 7 пропозицій |