Вантажна шина LEAO KXA400 385/65 R22.5 164J
Виберіть розмір вантажної шини
LEAO KXA400 385/65 R22.5 164J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEAO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEAO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEAO KXA400 385/65 R22.5 164J
Усі ціни 8 →Leao KXA400 (универсальная) (385/65R22.5 164J) | 15 700 грн. |
Leao KXA400 (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 164J 24PR | 15 748 грн. |
Leao KXA400 (универсальная) 385/65 R22.5 164J PR24 | 15 965 грн. |
Шини Leao KXA400 (универсальная) 385/65 R22,5 164J 24PR | 14 675 грн. |
Leao KXA400 (385/65R22.5 164J) | 15 408 грн. |
ще 3 пропозиції