Вантажна шина Nordexx NXP A44 Prime 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Nordexx NXP A44 Prime 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx NXP A44 Prime 385/65 R22.5 160K
Nordexx NXP A44 Prime (руль/прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160K 20PR | 14 000 грн. |
Nordexx NXP A44 Prime (385/65R22.5 160K) | 14 445 грн. |
Nordexx Nordexx NXP A44 Prime (прицепная) 385/65 R22.5 160K | 14 385 грн. |
Шина Nordexx NXP A44 Prime (причіпна) 385/65 R22.5 160K | 15 672 грн. |