Вимикач Legrand Valena 752408 (752408)
Legrand Valena 752408 білий слонова кістка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena 752408
Усі ціни 17 →Legrand Legrand Valena Life (752408) 752408 | 447 грн. |
LEGRAND 2-клавишный, Белый, Valena LIFE (752408) | 406 грн. |
Перемикач Legrand 2-клавішний, автоматичні клеми white, Valena LIFE 752408 | 406 грн. |
LEGRAND 2-клавишный, Белый, Valena LIFE (752408) | 406 грн. |
Вимикач двохклавішний прохідний Legrand Valena Life білий 752408 | 447 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Legrand Valena 752408
Ціни на Legrand Valena 752408 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena 752408 | від 334 грн. | 17 пропозицій | ||
Legrand Valena 752508 | від 483 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →