Розетка Legrand Valena Classic 774429 білий
Фото 4 |
Legrand Valena Classic 774429 |
|
Для підключення типу "зірка".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Classic 774429 білий
Усі ціни 14 →LEGRAND TV "звезда" штекер Valena Classic, Белый (774429) | 491 грн. |
Legrand Legrand Valena (774429) 774429 | 491 грн. |
Розетка TV" зірка" штекер Valena Classic Legrand, Білий 774429 | 491 грн. |
LEGRAND TV "звезда" штекер Valena Classic, Белый (774429) | 491 грн. |
Розетка одномісна Legrand Valena біла TV одинарна 774429 | 491 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Legrand Valena Classic 774429
Ціни на Legrand Valena Classic 774429 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774429 білий | від 295 грн. | 14 пропозицій | ||
Legrand Valena Classic 774329 слонова кістка | від 491 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Classic 770129 сріблястий | від 613 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →