Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Allure 754314
Legrand Valena Allure 754314 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 754314
Legrand Legrand Valena Allure 754314 | 291 грн. |
Рамка чотирьохмісна універсальна Legrand Valena Allure слонова кістка 7543 | 270 грн. |
Рамка Legrand Valena Allure 4 поста Слонова кістка (754314) | 292 грн. |
Рамка 4-постова Valena Allure слонова кістка [754314] Legrand | 270 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →