Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRA4H-B
Фото 9 |
Videx VF-BNFRA4H-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRA4H-B
Усі ціни 11 →Рамка чотиримісна горизонтальна Videx Binera чорний алюміній VF-BNFRA4H-B | 864 грн. |
Рамка Videx BINERA черный алюминий 4 поста (VF-BNFRA4H-B) VF-BNFRA4H-B | 822 грн. |
Рамка Videx BINERA чорний алюміній 4 поста (VF-BNFRA4H-B) VF-BNFRA4H-B | 864 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA чорний алюміній 4 поста (VF-BNFRA4H-B) VF-BNFRA4H | 864 грн. |
Рамка VIDEX Binera на 4 пости горизонтальна Чорна (VF-BNFRA4H-B) | 864 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Videx VF-BNFRA4H-B
Ціни на Videx VF-BNFRA4H-B |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRA4H-B | від 700 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA4H-CH | від 700 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA4H-CP | від 700 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA4H-SL | від 822 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →