Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800471
Schneider Asfora EPH5800471 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800471
Усі ціни 15 →Рамка 4-місна Schneider Asfora антрацит EPH5800471 | 191 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800471 | 191 грн. |
Рамка четвірна горизонтальна SCHNEIDER Asfora антрацит EPH5800471 | 159 грн. |
Четверная рамка Schneider Electric Asfora горизонтальна Антрацит (EPH 5800 | 190 грн. |
Рамка 4 пости антрацит горизонтальна Schneider Electric EPH5800471 Asfora | 182 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →