Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Allure 754394
Legrand Valena Allure 754394 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 754394
Усі ціни 19 →Legrand Legrand Valena Allure 754394 | 1 079 грн. |
Рамка 4 поста Valena ALLURE Legrand, Алюміній 754394 | 1 079 грн. |
Рамка чотирьохмісна універсальна Legrand Valena Allure алюміній 754394 | 1 079 грн. |
Рамка LEGRAND 754394 | 1 078 грн. |
Valena ALLURE Legrand рамка 4 поста алюминий 754394 | 1 079 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →