Розетка Legrand Valena Classic 774238
Legrand Valena Classic 774238 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Classic 774238
Ціни на Legrand Valena Classic 774238 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774238 | від 531 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Classic 774130 бежевий | від 531 грн. | 3 пропозиції | ||
Legrand Valena Classic 774230 білий | від 524 грн. | 12 пропозицій | ||
Legrand Valena Classic 774138 слонова кістка | від 531 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →